אדם בתוך עצמו הוא גר. לפעמים עצוב או מר הוא, לפעמים הוא שר,
לפעמים פותח דלת לקבל מכר אבל אבל לרוב, אדם בתוך עצמו נסגר.

(שלום חנוך)
 
 


יעוץ למנהלים

חזרה לעמוד הקודם >>

 

 
 •  ייעוץ למנהלים ניהול בעידן הנוכחי דורש מגוון רחב של מיומנויות. ההנחה הינה שכדי למצות את המיומנויות הנדרשות נדרש המנהל לבסס עבודת צוות במערכת. צוות אמיתי הוא קבוצת אנשים שמודעים לצורך להשיג מטרה משותפת מתוך הסתגלות אחד לשני, כבוד הדדי והסתנכרנות של כולם לריתמוס אחיד. מקימים את הצוות כדי לקבל במסגרת הקבוצה את מגוון המיומנויות הנדרשות בכמות מספקת כדי לחולל שינוי שהוא מעבר ליכולתו של אחד. לכן יהיו בו אנשים עם תמהילים שונים של ביצועיזם, נטיות ניהוליות, יזמות והאחדה. הקלישאה אומרת והרבה מנהלים מאמינים כי על ידי יצירת צוות הם יקבלו שלם הגדול מחלקיו.

  יצירת שינויים דורשת מהצוות סמכות (Authority), עוצמה (Power) והשפעה (Influence). הסמכות גורמת לאנשים להקשיב, העוצמה גורמת לציות וההשפעה להפעלתם. בישראל, לדוגמה, סמכותיות נתפסת מאז ומעולם בצורה שלילית ולכן לכל שליטי העם לדורותיו, החל במשה ("מי שמך לאיש") וכלה באהוד, יש בעיה בקטע של סמכות.

  לשם מימוש ניהול איכותי אנו מציעים ייעוץ מלווה למנהלים המבוסס על תפיסה תאורתית, מחקרית וניסיון רב שנים. התפיסה עליה מבוססת עבודתנו מתוארת בעבודת הדוקטורט של ד"ר צבי מרק

         מאמרים בנושא הניהול בקישור הבא:

         http://www.assa-israel.com/articles.shtml

   

 •  


   
  לייבסיטי - בניית אתרים