אדם בתוך עצמו הוא גר. לפעמים עצוב או מר הוא, לפעמים הוא שר,
לפעמים פותח דלת לקבל מכר אבל אבל לרוב, אדם בתוך עצמו נסגר.

(שלום חנוך)
 
 


טיפול פסיכולוגי

חזרה לעמוד הקודם >>

 

טפול יחידני וזוגי בזוגות המתקשים בפוריות מטרת הטיפול ביסוס חווית ביטחון זוגי. עבודה עם בני הזוג על זיהוי צרכים של כל אחד מהשותפים והתאמת מענה זוגי לכל אחד. מטרה חשובה נוספת שיפור מיומנויות תקשורת והתנסות בדיון על מטרות משותפות והסכמה על המטרות הזוגיות המשותפות. ההנחה היא שתהליך זה יביא לחווית רווחה ונועם זוגי שיפשר לממש את הזוגיות ולהגיע להפרייה.
 
 טפול משפחתי וזוגי מטרת הטיפול ביסוס חווית ביטחון לכל בני המשפחה. עבודה עם ההורים על זיהוי צרכים של כל אחד מבני המשפחה והתאמת מענה לצרכים היחודיים של כל אחד מבני המשפחה. מטרה חשובה נוספת שיפור מיומנויות תקשורת והתנסות בדיון על מטרות משפחתיות וזוגיות משותפות והסכמה על המטרות המשותפות. ההנחה היא שתהליך זה יביא לחווית רווחה ונועם במשפחה שיאפשר לכל אחד מבני המשפחה מימוש עצמי מיטבי תוך שמירה על חווית שותפות משפחתית.  
 

טיפול פסיכולוגי בילדים ובני נוער מטרת הטיפול לבסס חווויה מתקנת. ביסוס התנסות עם מבוגר המותאם לצרכי הילד או בן הנוער, מבוגר הרגיש לצרכיו ונענה להם. בנוסף מכוון הטיפול לאפשר לילד או בן הנוער להבין חוויות שחוו,,ולשחזר חוויות אלה באווירה מוגנת ובטוחה. הטיפול מבוסס על שיחות, משחק, דמיון מודרך.

 


 
לייבסיטי - בניית אתרים